DSC_2099_new

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego sklepu NESTOR, mieszczącego się w siedzibie naszej firmy w Grudziądzu, przy ulicy Magazynowej 3.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór gotowych dekoracji cukierniczych oraz akcesoriów, dzięki którym Państwa torty, ciasta czy desery będą prezentować się wyjątkowo. W naszym sklepie znajdziecie bowiem Państwo wszystko, co pomoże w łatwy sposób przeobrazić każde ciasto w dzieło sztuki: gotowe dekoracje cukiernicze, dekoracyjne taśmy cukrowe, masy cukrowe, posypki, perełki cukrowe, opłatki waflowe z bajkowymi postaciami licencyjnymi Disneya i innymi, barwinki w proszku, żelu, sprayu, pisaki spożywcze, wykrawaczki do ciasta, formy silikonowe, tylki i worki cukiernicze, noże cukiernicze, polewy czekoladowe i surogaty wielosmakowe, papilotki, owijki do muffinek, stojaki, maty do koronek, pudełka na tort czy muffiny oraz podkłady pod tort i serwetki, jak również drobny sprzęt piekarniczy.
Stawiamy na produkty znane w Polsce i Europie, głównie ze względu na doskonałą jakość produktu a w przypadku akcesoriów również na niebanalne wzornictwo. Dlatego posiadamy w naszej ofercie produkty takich marek jak: Cake Craft, FMM, Caren Davies, Wilton, Modecor, Pavoni, Kardasis, Rose-Decor, DeKora, Orchard Products, Dekor-Pol, Rainbow-Dust, Stalgast, Thermohauser, Laped, Master Martini, Braun oraz nowość w naszej ofercie – Patisse.

Więc jeśli cechuje Cię pasja do upiększania słodkich wypieków, odwiedź nas koniecznie. Z nami osiągniesz swój cel!