Obsługujemy łącznie kilkaset piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii w zasięgu województwa pomorskiego i kujawsko – pomorskiego.
Strefa zaufania

Czym jest Gazela Biznesu? To po prostu średniej wielkości firma, która rozwija się bardzo dynamicznie, a od różnych rynkowych zagrożeń ucieka do przodu. Ranking Gazel Biznesu to zatem lista firm dynamicznych i uczciwych.Puls Biznesu już po raz dziewiąty publikuje ranking Gazel Biznesu.

Do udziału w rankingu kwalifikowane są firmy, które przynajmniej od roku 2005 publikują swoje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępniły informacje na ich temat firmie Coface Poland lub redakcji Pulsu Biznesu. O miejscu firmy na liście rankingowej decydyje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

Jakie korzyści dla firm wynikają ze zdobycia tytułu? Sama obecność na liście dowodzi, że przedsiębiorstwo jest w doskonałej kondycji. Potwierdza także uczciwość firmy. Poza tym tytuł Gazeli Biznesu jest już na tyle znany, że firmy, które go zdobyły, chętnie posługują się nim w swoich działaniach marketingowych. Przedsiębiorcy przyznają, że dzięki niemu cieszą się większym zaufaniem kontrahentów i instytucji finansowych.

Strefa Nestor

NESTOR to profesjonalny dystrybutor w budowaniu rynku piekarniczo–cukierniczego na terenie Polski północnej. Współpracujemy obecnie z kilkudziesięcioma dostawcami krajowymi jak i z zagranicy.

Systematycznie poszukujemy zarówno nowego asortymentu jak i godnych polecenia dostawców charakteryzujących się najwyższą jakością produktów.

Wobec tego jesteśmy przekonani, że posiadane atuty gwarantują obsługę na najwyższym poziomie czego Państwu i sobie życzymy.

W celu zachowania najwyższej jakości usług świadczonych dla Państwa sukcesywnie inwestujemy w regularne szkolenia pracowników, którzy również biorą udział w targach branżowych i prezentacjach związanych z branżą.

Zasady współpracy dostosowane są indywidualnie do każdego Klienta. Realizacją zamówień zajmują się oddziały firmy NESTOR w Grudziądzu i Gdańsku.

W razie szczegółowych pytań prosimy kontaktować się z działami obsługi, których numery telefonów i adresy mailowe znajdują się w dziale kontaktu.

Kroki milowe
 • 2008Gazele Biznesu
  Tytuł Gazeli Biznesu był dla nas wielkim wyróżnieniem i silną motywacją do dalszego rozwijania firmy
 • 2007Przekształcenie formy prawnej przedsiębiorstwa
  przekształcenie firmy Nestor Tomasz Piasecki na Nestor s.c Tomasz i Izabela Piaseccy
 • 2005ISO 9001:200
  Wdrożyliśmy system zarządzania jakością oraz system HACCP
 • 2002Oddział w Gdańsku
  Dla zacieśnienia współpracy z naszymi Klientami z woj. pomorskiego otworzyliśmy oddział w Gdańsku
 • 1998Zmiana siedziby
  Przenieśliśmy firmę i magazyn na ul. Magazynową 3 w Grudziądzu
 • 1995Zalożenie firmy NESTOR
  Rozpoczęcie działalności firmy NESTOR