Szkolenie produktowe firmy Barry Callebau

DSCN2987.jpg

25 września 2015r odbyło się w naszej firmie  szkolenie produktowe firmy Barry Callebaut przeprowadzone przez Panią Agatę Baldwin –Trade Marketing Specialist, Rafała Maciejewskiego –Area Sales Manager oraz Patryka Szczepańskiego .

Spotkanie miało na celu przybliżenie nam działalności   firmy Barry Callebaut  oraz pozycjonowanie marek z omówieniem każdej z nich.  Tym razem  tematem były czekolady , ich rodzaje ,możliwości zastosowania w przygotowaniu tabliczek, pralin ,musów  oraz mnóstwa innych czekoladowych przysmaków. Mieliśmy także okazję skosztować przygotowanych przez Patryka  Szczepańskiego  propozycji  deserów z wykorzystaniem gamy czekolad.

Ważną informacją dla nas i naszych klientów jest  fakt,  iż  od teraz możliwe jest umieszczanie na opakowaniach wyrobów z Finest Belgian Chocolate Callebaut naklejki lub dołączanie ulotki z informacją ”Wyprodukowano z kakao z upraw ściśle kontrolowanych”.  Jest to zapewnienie ,że czekolada jest wyprodukowana z ziaren kakaowca pochodzących w 100% z upraw o zrównoważonym rozwoju.

Bardzo serdecznie dziękujemy Prowadzącym  za spotkanie i wprowadzenie nas w słodkie tajniki świata czekolad .

Czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie.

 

Uczestnicy szkolenia Firmy Nestor